Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Contest d.o.o. je rastuća hrvatska tvrtka sa višegodišnjim iskustvom specijalizirana za pružanje računovodstvenih i knjigovodstvenih usluga, usluga obračuna plaća, poreznog savjetovanja, domaćim i inozemnim klijentima iz različitih područja poslovanja, oslanjajući se pritom na znanje, organizaciju, moderne tehnologije i pozitivno okruženje.

Za radno mjesto knjigovođe (m/ž) tražimo odgovornu i proaktivnu osobu za rad na sljedećim poslovima:
- knjiženje transakcija u glavnu knjigu uključujući ulazne i izlazne fakture, izvode, putne naloge, blagajnu i dr.
- priprema PDV prijava, JOPPD obrazaca i drugih izvještaja
- priprema obračuna plaća, prijava i odjava radnika, vođenje evidencije
- kontrola i usklade sa poslovnim partnerima
- komunikacija s klijentima i državnim institucijama
- praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva
- ostali poslovi iz djelatnosti knjigovodstva i računovodstva
Posebne pogodnosti:
- mogućnost stjecanja novih znanja i razvijanja vještina
- redovita i stimulativna primanja
- ugodna atmosfera
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- SSS, VŠS, VSS, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik
- radno iskustvo na sličnim poslovima
- poznavanje računovodstvenih procesa i zakonske regulative
- organiziranost i samostalnost u radu
- usmjerenost na klijenta i timski rad
- spremnost na usavršavanje
- izražene vještine usmenog i pismenog izražavanja
- napredno poznavanje rada na kompjuteru

Poznavanje rada u Luceed-u je dodatna prednost kandidata.
Strani jezik:
engleski (napredno)
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine