Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Knjigovodstveni servis MKD-BIRO d.o.o. osnovan je 1991. godine, a djelujemo na područjima knjigovodstva i poreznog savjetovanja.  Poslujemo na adresi Črnomerec 3/1, 10 000 Zagreb. Naš tim čini 15 stručnih ljudi sa višegodišnjim iskustvom na područjima računovodstva.
Posjedujemo ISO certifikat 9001:2015, kao dokaz naše kvalitete, stručnosti i odgovornosti. Također smo dobitnici Certifikata bonitetne izvrsnosti AAA, a koji je međunarodno priznat znak poslovne izvrsnosti.

Knjigovođa

Opis posla:
• Priprema i knjiženje dokumentacije (UR-a, IR-a, izvoda...)
• Evidencija registra osnovnih sredstava
• Salda konti kupaca/dobavljača
• Obračun PDV-a
• Obračun plaća, predaja JOPPD-a
• Izrada izvještaja za interne i eksterne potrebe
• Aktivno sudjelovanje u formiranju i unaprijeđenju poslovnih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno srednja stručna sprema ekonomskog smjera
• Radno iskustvo na knjigovodstvenim poslovima minimalno 2 godine
• Poznavanje rada u Pantheonu prednost
• Poznavanje engleskog jezika prednost
• Poznavanje rada na računalu (Windows, Internet, MS Excel)
• Točnost, ažurnost, ustrajnost, predanost i motiviranost u ostvarivanju zadanih ciljeva

Nudimo:
• Rad na neodređeno vrijeme
• Odlični uvjeti rada
• Raznolik rad za domaće i strane poduzetnike
• Mogućnost usavršavanja i napredovanja
Prijave:

Ponude sa životopisima molimo poslati na
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine