Knjigovođa/knjigovotkinja  HZZ OGLAS

Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 099 5977968
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA : obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova,
obrada svih poslovnih događaja u financijskom knjigovodstvu,
knjiženje izlaznih i ulaznih računa i bankovnih izvadaka,
knjiženje ostale knjigovodstvene dokumentacije,
obračun PDV-a - obračun plaća, honorara i ugovora o djelu,
knjiženje dugotrajne imovine i usklađivanje s analitičkim evidencijama,
usklađivanje analitičkih kartica kupaca, dobavljača, te usklađivanje s poreznom karticom
korištenje portala e-porezna, e-mirovinsko, e-zdravstveno
praćenje i primjena važećih propisa iz područja financija i računovodstva
UVJETI: poznavanje rada u knjigovodstvenom programu Synesis
vozačka dozvola B kategorije
pouzdanost i odgovornost
spremnost na učenje i rad u timu
poznavanje računovodstvenih procesa i zakonske regulative
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133825236
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje