Knjigovođa/knjigovotkinja  HZZ OGLAS

Križevci
Rok prijave:
22.03.2023.

Mjesto rada:
KRIŽEVCI, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: ULICA MOJSIJA BALTIĆA 2, KRIŽEVCI
mobitel: 098 392461
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - samostalno obavljanje računovodstveno knjigovodstvenih poslova - knjiženje/kontiranje, URA-IRA, obračun PDV-a, salda konti, usklađenje kupaca, dobavljača - obračun putnih naloga i sastavljanje JOPPD obrasca - vođenje blagajne - izrada izlaznih računa i kalkulacija - praćenje salda konta kupaca i dobavljača, te knjiženje izvoda - knjiženje osnovnih sredstava, sitnog inventara - mjesečni obračun PDV-a i podnošenje obrasca PDV-a - knjiženje obrtnika - prijava/odjava radnika - izrada statističkih izvještaja - komunikacija sa kupcima, dobavljačima, državnim institucijama - odgovornost za obavljanje poslova u skladu s pravilima struke i zakonskim zahtjevima - drugi zadaci iz djelokruga rada prema uputi nadređenog
UvjetI: - SSS/VŠS/ ekonomskog smjera - najmanje 2 godina radnog iskustva na poslovima računovodstva i financija - iskustvo rada sa servisima ePorezna, emirovinsko, ezdravstveno, eFINA, internet bankarstvo - poznavanje rada u Word-u i Excel-u - poželjno iskustvo rada u DBSoft sustavu - odgovornost i profesionalnost u radu - razvijene komunikacijske vještine i ljubazan odnos prema klijentima - sklonost timskom radu, analitičnost, ažurnost i sistematičnost - otvorenost za stalni napredak i učenje
Poslodavac nudi: - stalno zaposlenje - stimulativna primanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131255692
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje