Knjigovođa/kinja - glavni/a knjigovođa/kinja  HZZ OGLAS

LERA - ROVINJ d.o.o., građenje, projektiranje, poslovni konzalting i druge raznovrsne usluge
Mjesto rada:
Rovinj-Rovigno
Rok prijave:
17.04.2023.

Mjesto rada:
ROVINJ-ROVIGNO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis radnog mjesta: - samostalno obavljanje svih računovodstveno-knjigovodstvenih poslova u skladu s računovodstvenim standardima, hrvatskim zakonima i propisima - izrada mjesečnih obračuna plaća zaposlenika - izrada mjesečnih obračuna drugih dohodaka - izrada i predaja JOPPD obrazaca - izrada mjesečnog obračuna PDV-a - blagajničko poslovanje, putni nalozi - izrada izlaznih računa - knjiženje ulaznih i izlaznih računa - knjiženje bankovnih izvoda, zatvaranje kartičara - sklađivanje s kupcima i dobavljačima - korištenje usluga e-porezne, e-mirovinsko i drugih aplikacija - provođenje plaćanja, vođenje evidencije radnog vremena - opomene i ovrhe - vođenje evidencije osnovnih sredstava i sitnog inventara - priprema bilance, računa dobiti i gubitka te poreznih izvješća - izrada završnog računa, godišnjih izvješća, kao i statističkih, poreznih i svih zakonski propisanih izvješća
U radu se koristi program Luceed, tvrtke TomSoft.
Uvjeti: - minimalno SSS - samostalnost i odgovornost u poslu - tražimo preciznost, sistematičnost, točnost, urednost, proaktivnost i samostalnost u radu
Prednost: - prethodno radno iskustvo u knjigovodstvu - poželjno iskustvo rada u Luceedu ali nije nužno - stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, MBA, Magisterij
Vještine: - Word, Excel, internet
Što nudimo: - rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci - mogućnost stalnog usavršavanja - rad u dinamičnom i mladom okruženju - stalni radni odnos
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129792702
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje