Kjnigovođa / knjigovotkinja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
SOL ITUM d.o.o. za turizam i putnička agencija
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.01.2023.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: vođenje financijske evidencije, uključujući kupnju, prodaju, primitke i plaćanja. Naš idealan kandidat ima diplomu iz financija (ili certificirane računovodstvene tečajeve) i upoznat je s računovodstvenim softverskim paketima, kao što je Netsuite. Osigurat ćete da sve svakodnevne financijske transakcije naše tvrtke budu točno evidentirane. Ako volite brojeve, voljeli bismo Vas upoznati! Glavne odgovornosti: Samostalno obavljanje svih računovodstveno - knjigovodstvenih poslova u skladu s računovodstvenim standardima, zakonima i propisima
Salda - konti kupaca i dobavljača (knjiženje URA, IRA; i usklađivanje)
Kontrola i vođenje materijalnih dokumenata, te njihova usklada s financijskim knjigovodstvom
Obračun i knjiženje plaća, amortizacije, blagajne, putnih naloga
Vođenje, kontrola i usklada glavne i pomoćnih knjiga
Prijava PDV-a
Izrada završnog računa, godišnjih izvješća i izvješća javne objave
Izrada mjesečnih, kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih Zakonom propisanih izvješća
Interno izvještavanje i drugi administrativni poslovi
Suradnja s poreznim i financijskim institucijama
Što očekujemo od Vas: Minimum 3 godine rada u knjigovodstvenom servisu
Dobro razumijevanje osnovnih knjigovodstvenih i računovodstvenih principa plaćanja/potraživanja
Dokazana sposobnost izračunavanja, knjiženja i upravljanja računovodstvenim brojkama i financijskim zapisima
Usmjerenost na korisničku službu i pregovaračke vještine
Visok stupanj točnosti i posvećenost detaljima
Diploma obrazovanja iz financija, računovodstva ili poslovne administracije
Znanje Engleskog i Hrvatskog jezika
Prednosti: Poznavanje rada u Netsuitu je prednost, molimo kandidate koji imaju iskustvo rada u programu da to istaknu u prijavi.
Međunarodno iskustvo u knjigovodstvu i računovodstvu
Što nudimo: Dioničke opcije
Fleksibilnost radnog vremena
Opušteno i zabavno radno mjesto uz punu podršku kolega
Jesi li zainteresiran? Prijavite se danas! Pošaljite svoj životopis na [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129474481
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje