Keramičar (m/ž)

Mjesto rada:
Stuttgart, Njemačka
Rok prijave:
24.12.2017.
Plaća:
od 1 593 € do 2 389 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za velike graditeljske projekte su nam od početka 2018-te potrebni minimum 5 iskusnih keramičara/ka sa radnim iskustvom od najmanje 3 godine. Molim vas ostavite u svakom slučaju vaše kontakt podatke i ako bi tek za pola godine bili slobodni za posao u Njemačkoj. Više načina suradnje su mogući. Radi se na različitim graditeljskim objektima u okolini Stuttgart-a.

Svaki projekat je od više tisuća kvadratnih metara. Radi se pod terminskim uslovima, što znači da se rokovi i termini moraju poštovati. Ako mislite da možete raditi samoodgovorno i pod terminskim uvjetima i znate čitati crteže i planove onda ste odličan kandidat za nas.
Posebne pogodnosti:
Visoka plaća, smještaj, automobil, alat i oprema. Kompletnu organizaciju za optimalan i brz start u novi posao. Poslovođa govori hrvatski, sto znači da nije potrebno poznavanje jezika.
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno je radno iskustvo kao keramičar.
Kao glavni uvjet se očekuje od radnika da zna precizno i kvalitetno da radi.
Nije potrebno znanje njemačkog ili engleskog jezika!
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine