Kemijski tehničar/ka  HZZ OGLAS

ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA d.o.o. za proizvodnju kemikalija i kemijskih proizvoda
Mjesto rada:
Sveti Ivan Zelina
Rok prijave:
15.07.2022.

Mjesto rada:
SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://online.selekcija.hr/home/job/1249/?application=true
Ostale informacije:
Opis posla: •asistiranje tehnolozima u kreiranju tehnoloških postupaka i prateće dokumentacije •rad na procesu pripreme i proizvodnje te uvođenju novih proizvoda •uzimanje uzoraka za održavanje kvalitete proizvoda •kontrola kvalitete sirovina i gotovih proizvoda •vođenje evidencija provedenih analiza •primjena i poštivanje industrijskih i drugih propisanih zakona i standarda •ostali administrativni poslovi •ostali poslovi po nalogu voditelja ili direktora
Uvjeti •SSS tehničkog usmjerenja (kemijski tehničar) •sistematičnost, ažurnost, temeljitost i prilagodljivost u radu •usmjerenost na ciljeve i ustrajnost •izražene analitičke i organizacijske vještine •komunikativnost i nesklonost konfliktima •dobro poznavanje rada na računalu
Što nudimo •mogućnost samostalnog i timskog rada •ugodno radno okruženje •dinamičan i zanimljiv posao u stabilnom poduzeću
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124671089
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje