Kapetan broda (m/ž)

3 dana
Poslodavac:
Enesys S.R.O.
Kategorija:
Promet i transport
Mjesto rada:
Jadransko more
Rok prijave:
19.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta: Opis posla
• Tražimo osobu kvalificiranu za KAPETANA NA BRODU (Jadransko more)

Rad u ozbiljnom poduzeću, koje uspješno posluje više godina.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje
Županija:Dubrovačko-neretvanska županija, Istarska županija, Primorsko-goranska županija, Šibensko-kninska županija, Splitsko-dalmatinska županija, Zadarska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- Kapetan na brodu 100 BT
- održavanje i upravljanje brodom i opremom, kao što su sidra, konopi za vezivanje, čelična užad, vitla, crpka i druga oprema
- Manji potrebni popravci
- održavanje i čiščenje broda
- završena srednja stručna škola
- 1 godina radnog iskustva u struci
- Dobro znanje engleskog jezika
- položena B kategorija
- poželjne su vještine i iskustvo u kuhinjskom radu i posluživanju
- dobro opće zdravstveno stanje i tjelesna kondicija

Prijave putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:jedna godina

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Enesys S.R.O.
Adresa:Milady Horakove 600/38, 17000 Prag, Češka
Županija:Inozemstvo
Telefon:+386 41 613 487

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare