Kalkulant elektro radova (m/ž)

Mjesto rada:
Kalinovica
Rok prijave:
31.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Duplico d.o.o. osnovana je 2002. godine. Danas, uoči 20. obljetnice osnutka tvrtke, kao lideri u tehnološkim inovacijama, imamo širok spektar proizvoda i usluga koje nudimo tržištu, od kojih je većina bazirana na vlastitim inovativnim rješenjima.

Certificirani smo Siemens, PcVue, GE Intelligent Platforms, Neuberger i Kuka Robotics Solution Partneri, specijalizirani za implementacije rješenja u industrijskoj automatizaciji proizvodnih i komunalnih poduzeća, daljinski nadzor i upravljanje komunalnom infrastrukturom, montažu sustava automatskog vođenja procesa parnih i toplovodnih kotlova u kotlovnicama u zemlji i inozemstvu, upravljanje i nadzor nad korištenjem obnovljivih izvora energije (plin, voda i sl.) i robotiku.

U Hrvatskoj i inozemstvu, u sklopu farmaceutske, prehrambene i naftne industrije projektiramo i izvodimo elektroinstalacije energetike, tehnologije i netehnologije, vatrodojave, plinodojave i kontrole pristupa, sustave nadzora i upravljanja u energetici i zgradarstvu kao i nad telemetrijskim stanicama, programiramo SCADA software i izrađujemo energetske upravljačke elektroormare za koje već imamo zavidan broj ugovorenih poslova u Hrvatskoj i državama EU.

Duplico trenutno zapošljava više od 120 zaposlenika. Iznimno se cijene ambiciozni, proaktivni i inovativni zaposlenici koji savjesno pristupaju radu, donose razliku i predlažu promjene. Jedna od ključnih vrijednosti tvrtke Duplico je ljudski potencijal u koji se neprestano ulaže kroz različite oblike školovanja, osposobljavanja i usavršavanja te se svim zaposlenicima nastoje osigurati najbolji uvjeti rada i neprestano se osluškuju njihove radne, ali i osobne potrebe.

Rad na siguran način, odlični uvjeti rada, prijateljska atmosfera, društveno odgovorno i dugoročno održivo poslovanje temeljeno na kvaliteti i inovativnosti također predstavljaju neke od temeljnih vrijednosti naše tvrtke.

Ukoliko želite raditi u tvrtki s dobrom radnom atmosferom i vrijednostima koje se temelje na poštivanju i ulaganju u zaposlenike te pritom dodatno razviti svoje sposobnosti i ispuniti svoje ciljeve, Duplico je poslodavac kod kojeg ćete to ostvariti!

Opis posla
• prikupljanje, obrada i analiza ulaznih cijena
• izrada kalkulacija za ponude
• izrada ponudbenog troškovnika elektro radova i instalacija
• priprema i praćenje natječaja te natječajne dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Pogodnosti / što nudimo
• Zaposlenje na neodređeno vrijeme u tvrtki s 20-godišnjim iskustvom u poslovanju
• Neprestano ulažemo u znanje i dodatno osposobljavanje zaposlenika i nudimo mogućnost daljnjeg profesionalnog napretka
• Rad u stručnom i prijateljskom okruženju
• Naknada za troškove prijevoza
• Božićnica i uskrsnica
• Prigodna isplata za novorođeno dijete i poklon dobrodošlice
• Darivanje djece uoči blagdana
• Povoljniji uvjeti kreditiranja u bankama partnerima
• Multisport program
• Dodatne pogodnosti kojima se nastoji povećati zadovoljstvo zaposlenika
• Ravnoteža privatnog i poslovnog života
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• minimalno VŠS, elektrotehničke struke
• poželjno radno iskustvo u izradi elektro troškovnika i troškovnika za javna nadmetanja
• poznavanje elektro radova i instalacija, energetike, tehnologije, vatrodojave, plinodojave i kontrole pristupa
• poznavanje rada u Excelu i Wordu
• organizacijske vještine i sklonost timskom radu
• komunikativnost
• odgovornost i pridržavanje rokova

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine