Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.02.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Junior Account Manager (m/ž)

- dan do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.02.2020.

Kadus d.o.o. agencija za zapošljavanje za klijenta Banka Zlata (Saiva d.o.o.) traži jednu osobu na području Zagreba, za niže navedenu poziciju.

Naš klijent jedna je od vodećih tvrtki koja djeluje od 1994. na domaćem i stranim tržištima na području prodaje i otkupa investicijskih plemenitih metala. Godine iskustva su pokazale da je zlato jedna od najsigurnijih investicija, neovisno o svim političkim i gospodarskim uvjetima. Stručni tim Banke Zlata stoji na usluzi svojim klijentima svojim savjetima, stručnom potporom i procjenom rizika. Više o klijentu pročitajte na: www.bankazlata.com/o-nama

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • prodaja investicijskih plemenitih metala (aktivna i pasivna)
  • otkup zlata (investicijsko zlato i lom zlato)
  • pomoć pri obradi online narudžbi
  • izrada statističkih podataka i izvještaja o realizaciji
  • ažuriranje baze podataka
  • radno vrijeme: 09-17 h

Ukoliko se osoba pokaže sposobnom biti će joj dodijeljeni sljedeći zadaci:

  • pomoć pri izradi i realizaciji promotivnih kampanja
  • pomoć pri održavanju web stranice

Što nudimo:

  • rad u brzorastućoj tvrtci
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativno nagrađivanje
  • ugovor na neodređeno vrijeme nakon probnog roba (3 mjeseca)
  • početna plaća od 4.500 kn s mogućnošću ostvarivanja bonusa

Obvezni uvjeti:

  • VSS
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje MS Office-a
  • razvijene komunikacijske vještine
  • visoka razina poslovne komunikacije
  • preciznost, organiziranost, odgovornost, fleksibilnost
  • sposobnost brzog učenja

Prednost:

  • aktivno znanje slovenskog jezika u govoru i pismu
  • iskustvo u prodaji

Molimo sve kandidate da pošalju svoje podatke putem linka za prijavu najkasnije do 16.02.2020.

Agencija Kadus d.o.o. je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4

Kadus d.o.o. će prikupljene osobne podatke kandidata koristiti isključivo u cilju selekcije i zapošljavanja. Životopisi kandidata vodit će se u bazi kandidata kojom upravlja i koristi se Kadus d.o.o. Osobni podatci kandidata biti će proslijeđeni klijentu u svrhu selekcije i zapošljavanja kandidata.