Jedrar - pripravnik (pomoćni radnik u servisu jedara) (m/ž)

Mjesto rada:
Dugopolje, Sukošan
Rok prijave:
16.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka North Sails je vodeći proizvođač i prodavač jedara u Hrvatskoj, sa svjetskom tradicijom u proizvodnji jedara starijom od 60 godina, zahvaljujući stalnoj predanosti vrhunskim performansama, tehničkim inovacijama i poboljšanom iskustvu jedrenja za sve naše klijente.

North Sails d.o.o. traži motivirane kandidate za radno mjesto: JEDRAR – PRIPRAVNIK (pomoćni radnik u servisu jedara) (M/Ž)

ZADAĆE I ODGOVORNOSTI:
• Održavanje jedara i brodskih tendi
• Popravljanje i prepravljanje jedara i brodskih tendi
• Premjeravanje jedara i brodskih tendi
• Montiranje i demontiranje jedara i brodskih tendi
• Čišćenje i pranje jedara i brodskih tendi
• Ostali pomoćni poslovi u skladu s naravi i vrstom posla

Tražimo više djelatnika za rad u Dugopolju, jedan djelatnik za rad u Sukošanu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
POTREBNA ZNANJA I VJEŠTINE:
• SSS
• Poznavanje engleskog jezika
• Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
• Pedantnost u radu, odgovornost, poštivanje rokova i izraženi timski duh

UVJETI RADA:
• 40 sati tjedno
• Mjesto rada: Dugopolje
• Neodređeno vrijeme uz probni rok u trajanju od 6 mjeseci

Ako želite raditi u stabilnom i inovativnom okruženju, imate želju za novim radnim izazovima i odgovarate uvjetima radnog mjesta, prijavite se sa svojim životopisom putem 'Brze prijave' ili na mail: [email protected] najkasnije do 12.05.2022.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B