Javascript Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jeste li spremni raditi na inovativnim startupima iz SAD-a i Europe koji mijenjaju svijet? Naši su projekti iz različitih industrija: dostava goriva, istraživanje tržišta, društvene mreže, IoT, Machine Learning, financije... Saznajte kako je to raditi s ljudima koji stoje iza imena MEAN stack te developerima koji su radili Farmville. Radimo i sa Blockchain-om... Ovo je prilika pridružiti se dinamičnom timu, raditi na turbo zanimljivim projektima, a usput naučiti brdo novih tehnologija.

Imamo otvorenu poziciju Javascript Developera (m/ž).
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Vještine i iskustvo:
- iskustvo u radu sa jednim od popularnih Javascript frameworka (Angular, React, BackboneJS, VUE.js i slični)
- osnovno poznavanje rada sa backendom
- odlično poznavanje HTML, CSS i popularnih frameworka i alata (Bootstrap, SASS)
- rad sa GIT-om
- izvrsno poznavanje engleskog jezika

Što očekujemo od kandidata:
- čist i pregledan kod
- samostalnost i proaktivnost
- odlične komunikacijske vještine
- strast za učenje novih tehnologija

Bonus:
- napredno korištenje NodeJS/Express-a
- osnove DevOps-a
- iskustvo u radu sa MEAN Stack-om
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine