Izvršni direktor (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.06.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo izvršnog direktora za upravljanje i zastupanje energetske tvrtke.

Opis posla:
• Kompletno upravljanje tvrtkom
• Održavanje kontakta s vanjskim i unutarnjim kupcima
• Mapiranje energetskog tržišta
• Provedba postupka licenciranja planova energetskog inženjerstva
• Organizacija i upravljanje natječajima te pripremanje ugovora
Posebne pogodnosti:
• Mladalački duh i fantastična radna atmosfera
• Raznovrsni i zanimljivi zadaci
• Konkurentna plaća
• Mogućnost profesionalnog razvoja
• Mogućnost dugoročnog zaposlenja
• Službeno vozilo
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Visoka stručna sprema
• Sposobnost rješavanja problema i naglašene komunikacijske vještine
• Vještina vođenja i upravljanja tvrtkom
• Računalne vještine i odlično baratanje uredskim alatima Office
• Znanje engleskog ili mađarskog jezika na komunikacijskoj razini
Poželjna iskustva:
• Iskustvo u vođenju i upravljanju tvrtkom
• Stručna sprema tehničkog obrazovanja
• Iskustvo u provođenju djelatnosti energetskog sektora
• Iskustvo u građevinskim i investicijskim djelatnostima
• Poznavanje prava

Ako ste zainteresirani za posao u našoj tvrtki, molimo da pošaljete Vaš životopis uz naznačenje željene plaće putem donje Brze prijave (NA ENGLESKOM JEZIKU).
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
znanje engleskog ili mađarskog jezika na komunikacijskoj razini
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine