Izolater (m/ž)

PALIR uspješno posluje već 27 godina i prepoznati smo kao vrlo kvalitetna firma za izvođenje hidroizolacijskih radova.

Zašto je dobro raditi za PALIR?

Pridajemo posebnu pažnju kvaliteti radova, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i nagrađivanju zaposlenika!

Zbog širenja poslovanja tražimo dobre, poštene i vrijedne ljude kao što smo i sami i to za poziciju:

MJESTO RADA: Split i okolica

OPIS POSLA

  • Izvođenje specijaliziranih građevinskih radova - hidroizolacije objekata

ODGOVORNOST

  • Odgovornost za vlastiti rad
  • Odgovornost za održavanje alata i ostale imovine firme

NUDIMO:

  • Iznadprosječnu plaću + bonus sukladno ostvarenim rezultatima firme
  • Rad u uspješnoj i stabilnoj firmi
  • Ugodnu radnu atmosferu i zdrave međuljudske odnose
  • Druženja izvan firme
  • Priliku za osobni i profesionalni razvoj

OD VAS OČEKUJEMO

  • SSS (građevinske struke)
  • Iskustvo rada na gradilištu, prednost iskustvo u radu na specijaliziranim građevinskim poslovima kao npr. hidroizolacije, industrijski podovi, sanacije, restauracije, postavljanje keramike
  • Proaktivnost, brzina, vještina u radu s rukama
  • Spremnost na timsku suradnju
  • Odgovornost, savjesnost, pouzdanost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Želiš napraviti pozitivnu promjenu i raditi u vodećoj firmi za izvođenje hidroizolacijskih radova!? Pošalji nam svoj životopis.

www.palir.hr