IT tehničar / Serviser (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.09.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATJEČAJ
za radno mjesto

IT TEHNIČAR/ SERVISER m/ž
1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mj.

Opis poslova:
- IT podrška korisnicima u administraciji i proizvodnim procesima u svakodnevnom radu
- Održavanje IT opreme
- Edukacija korisnika
- Instalacija i podešavanje softwera
- Implementacija sigurnosnih politika
- Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu rukovoditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS, VŠS - preddiplomski/diplomski studij u skladu s bolonjskim procesom
- Engleski jezik min. B1 razina

Poželjno:
- Poznavanje WIN 10
- Poznavanje Office 365
- Poznavanje mrežne infrastrukture (LAN, WLAN, segmentacija)
- Iskustvo u primjeni sigurnosnih politika
- Spremnost na timski rad
- Iskustvo u održavanju IT opreme u proizvodnom procesu

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 26.09.2022.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno