IT tehničar (m/ž)

20 dana
Poslodavac:
42, uslužni obrt 42, uslužni obrt
Kategorija:
Informatika i telekomunikacije
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.04.2019.

Opis radnog mjesta: Tvrtka "42" već više od 15 godina na hrvatskom tržištu sinonim je kvalitete i pouzdanosti kada je riječ o informatičkoj podršci. Kvaliteta je naš imperativ što se može prepoznati u brojnim odrađenim projektima kao i u riječima preporuke koje dobivamo od naših klijenata.
Trudimo se biti moderna tvrtka zadovoljnih djelatnika koji rade posao koji vole.

Opis posla
- zaprimanje i rješavanje tehničkih problema korisnika
- održavanje sistemske opreme i rješavanje incidenata (instalacije, prilagodbe, otklanjanje grešaka)
- obavljanje klijentske informatičke korisničke podrške i servisa prve razine udaljenim pristupom i na lokaciji
Posebne pogodnosti:Što nudimo:
- rad u timu vrhunskih stručnjaka
- vrijedni i korisni djelatnici vrlo lako mogu napredovati statusom i plaćom
- rad i zalaganje u našoj firmi se prepoznaju i nagrađuju
- učenje i dodatna edukacija se potiču i nagrađuju
- podržavamo privatne projekte zaposlenika koji imaju veze sa strukom
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- poznavanje Microsoft operativnih sustava i Office paketa
- poželjno poznavanje Office 365 sustava
- poznavanje mrežnih protokola i servisa
- vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:tri godine
Plaća:od 7 000 kn do 9 000 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: 42, uslužni obrt
Adresa:Lermanova 53, 10000 Zagreb
Internet adresa:www.4dva.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare