It system administrator/ica  HZZ OGLAS

2 dana do isteka
Poslodavac:
TEHNOLINE TELEKOM d.o.o. za informatiku i telekomunikacije
Mjesto rada:
Pula-Pola
Rok prijave:
30.11.2020.

Mjesto rada:
PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@tehnoline.hr
Ostale informacije:
OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI
•Korisnička podrška •Održavanje kvalitetnih odnosa s klijentima •Implementacija i održavanje IT sustava •Svakodnevno praćenje i nadgledanja rada sustava, optimizacija i automatizacija procesa •Dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova •Održavanje visoke razine sigurnosti sustava •Projektiranje, implementacija i održavanje infrastrukturnih rješenja u skladu s problemima i zahtjevima korisnika
UVJETI
Potrebne kvalifikacije kandidata: •SSS/VŠS/VSS •Radno iskustvo: najmanje dvije godine iskustva na istim ili sličnim poslovima •Vrlo dobro znanje Windows operativnog sustava •Visoka razina odgovornosti i inicijative •Samostalnost u obavljanju poslova •Rad u “remote” timu •Timski rad i komunikativnost •Poželjno posjedovanje nekog od certifikata (Microsoft, Linux..) •Znanje engleskog jezika u govoru i pismu •Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)
Informatička znanja: •poznavanje mrežnih tehnologija (TCP/IP, DNS, DHCP, Routing, WiFi…) •poznavanje servisa (smtp, pop3, imap, ldap, snmp, http, https ….) •poznavanje Windows server okruženja (AD, Group Policy, Hyper-V, IIS, MSSQL, Exchange….)
Uz zamolbu potrebno je priložiti: •životopis •preslike potvrda/certifikata o usavršavanju i odslušanim edukacijama (ukoliko ih kandidat posjeduje)
ŠTO NUDIMO •Prilika za osobni i profesionalni rast i razvoj •Zaposlenje na neodređeno vrijeme •Kontinuirano osobno učenje i usavršavanje
Mjesto rada: Pula
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109883851
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje