IT Helpdesk Support Specialist (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
06.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja, kao i kripto mjenjačnica.

Tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

Opis radnog mjesta
• zaprimanje poziva klijenata
• rješavanje zahtjeva i problema i preusmjeravanje upita unutar tvrtke
• korisnička podrška korisnicima za hardware i software
• instalacija, konfiguracija i održavanje hardware-a
• instaliranje ili koordiniranje instalacija korisničke opreme
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• stalno zaposlenje na puno radno vrijeme
• posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju
• neprekidno stručno usavršavanje
• mogućnost napretka
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• osnovno poznavanje informatike
• komunikacijske vještine

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Poznavanje rada na računalu:
osnovno