iOS/Android programerka/programer

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.04.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
Zbog povećanog obujma posla tražimo iOS ili Android programerku/programera koji bi se pridružili našem timu. Ukoliko voliš izazove i želiš sudjelovati u izradi aplikacija koje prolaze kroz ruke tisuće korisnika dnevno pogledaj što tražimo i javi se!

Način rada:
Razvijamo nativne iOS i Android aplikacije koristeći Objective C i/ili Swift te Java i/ili Kotlin. Naši developeri imaju autonomiju u radu te ćeš imati aktivnu ulogu u planiranju i organiziranju razvoja i direktno komunicirati s ostalim timovima oko implementacije nadogradnji. Iako očekujemo samostalnost u testiranju stabilnosti napisanog koda, pomoć pri otkrivanju bugova će ti pružiti PM, QA i ostali developeri u timu.
Posebne pogodnosti:
• Ugodnu i opuštenu radnu atmosferu malog tima uz sigurnost velike kompanije,
• Budget za razvoj postojećih i učenje novih znanja,
• Rad na zanimljivim i raznovrsnim projektima,
• Fleksibilno radno vrijeme i svu opremu potrebnu za rad,
• Tehničku podršku iskusnog Berlinskog tima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

• 1+ godina iskustva u razvoju nativnih iOS ili Android aplikacija,
• Viša/visoka stručna sprema,
• Obavezno znanje engleskog jezika (korisno i poznavanje njemačkog jezika),
• Razumnu, odgovornu i društvenu osobu spremnu na rad u timu.
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina