Inženjer zavarivanja (ž/m)

Mjesto rada:
Ruska Federacija
Rok prijave:
02.12.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Velesstroy d.o.o. je jedna od najvećih kompanija u Ruskoj Federaciji, koja realizira najsložnije projekte naftno-plinske industrije, vanjske opskrbe električnom energijom, projekte industrijske i civilne izgradnje. Osnovu djelatnosti čine 3 ključna principa: maksimalna efikasnost i pravovremeno reagiranje na potrebe klijenata; primjena visokotehnoloških i najmodernijih inženjerskih rješenja; bezuvjetno poštivanje standarda i propisa u području upravljanja sigurnošću i zaštite životne sredine.

Velesstroy d.o.o. je sebi odavno osigurao status pouzdanog i odgovornog partnera, s ciljem dugoročnih poslovnih odnosa te ima sve neophodne uvjete za izvođenje projekata svih nivoa složenosti. Objekti Velesstroya d.o.o. se nalaze širom teritorija Ruske Federacije.
Tijekom svog postojanja, Velesstroy d.o.o. se razvijao kao dinamična struktura, koja u sebi objedinjuje znanje, sposobnost i smjelost u primjeni inovativnih rješenja od strane jedinstvenog tima kompetentnih profesionalaca u svom poslu. Ljudi su glavna vrijednost Velesstroya, osnova svih prethodnih dostignuća i njegova budućnost.
Ukoliko želite raditi u dinamičnoj okolini, okruženi ljudima s iskustvom u međunarodnom poslovanju te volite izazove i željni ste uspjeha, prijavite se za sljedeće otvoreno radno mjesto:

10 izvršitelja – Ruska Federacija

Odgovornosti:

- Priprema i vođenje dokumentacije vezane uz zavarivačke radove
- Sudjelovanje u propisivanju tehnologije zavarivanja
- Kontrola i praćenje procesa zavarivanja na gradilištima
- Suradnja s nadzorom i investitorom u cilju rješavanja problema na gradilištu iz područja zavarivanja
- Izrada izvještaja i analize vezanih uz zavarivačke radove
- Sudjelovanje u izvođenju radova, organiziranju i delegiranju zadataka, kao i vođenje tima ljudi.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije
- VSS inženjerskog smjera
- Diploma IWE (International Welding Engineer) / EWE (European Welding Engineer)
- Minimum 3 godine radnog iskustva na poslovima iz područja zavarivanja: izrada tehnologije zavarivanja, izrada WPS-ova, atestacija zavarivača i nadzor zavarivačkih radova
- Aktivno znanje engleskog jezika
- Aktivno korištenje Microsoft Office-a, AutoCAD-a i Interneta.

Potrebne kompentencije:
- Otvorena komunikacija i sklonost timskom radu
- Usmjerenost na kvalitetu i troškovnu efikasnost
- Visoka motiviranost i angažiranost
- Visok stupanj efikasnosti u radu i usmjerenost na rezultate
- Posvećenost, rad na osobnom usavršavanju i odgovoran pristup poslu.

Prednosti:
- Aktivno znanje ruskog jezika
- Iskustvo rada na gradilištu
- Iskustvo rada u međunarodnom okruženju i iskustvo rada u inozemstvu.

Nudimo Vam
- Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
- Mogućnosti napredovanja i stručnog usavršavanja
- Stimulativna primanja
- Tvrtka snosi sljedeće troškove: registraciju rada u Ruskoj Federaciji, putne troškove, smještaj i prehranu.

Ostale informacije:
• Mjesto rada: Ruska Federacija.

Očekujemo da Vašu zamolbu i životopis s fotografijom na hrvatskom i engleskom jeziku pošaljete najkasnije do 02.12.2017.g. putem linka za prijavu.

Biti će kontaktirani samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski intervju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine