Inženjer za provjeru tehničkih sustava (m/ž)

Mjesto rada:
Bremen / Rendsburg, Njemačka
Rok prijave:
31.12.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Agencija Naton Work Service traži za klijenta u Njemačkoj:

INŽENJER ZA PROVJERU TEHNIČKIH SUSTAVA (m/ž), 1 izvršitelj u Bremenu/Rendsburgu

OPIS POSLA:
- inspekcija i odobravanje puštanja u rad električnih sustava klima uređaja na jahtama
- kontrola kvalitete i nadzor poštivanja visokih tehničkih standarda

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA OD KANDIDATA:
- tehničko obrazovanje (VŠS/VSS)
- iskustvo u brodograđevnoj industriji i PLC programiranju (poželjno)
- ozbiljnost, odgovornost, marljivost, nekonfliktnost, želja za radom/zaradom
- obavezno znanje njemačkog i engleskog jezika
- EU državljanstvo

UVJETI RADA:
- rad od 40 sati tjedno, uredna prijava na njemačko osiguranje, plaćeni godišnji odmor
- besplatan smještaj u blizini radnog mjesta
- godišnja bruto plaća od 42000€ - 58000€, ovisno o iskustvu
- ugovor se sklapa na najmanje godinu dana, po mogućnosti i dulje

ŽIVOTOPIS:
Životopis treba biti jasan i vjerodostojan, sadržavati maksimalno dvije stranice te treba imatei naveden naziv i mjesto rada te poziciju kronološki; također molimo navesti status da li ste sada zaposleni. Životopis treba sadržavati Vaše točne kontakte (mobitel i e-mail). Poželjna je i osobna fotografija u zaglavlju životopisa.

PRIJAVA PUTEM E-MAILA:
Molimo kandidate da pošalju životopis na [email protected] te navedu naziv pozicije za koju se prijavljuju.

PRIJAVA PUTEM POŠTE:
Ukoliko ne koristite elektronsku poštu, životopis možete poslati OBIČNOM poštom (3,10 kn za Hrvatsku) na našu adresu te navesti za koju poziciju se prijavljujete: Naton ljudski potencijali d.o.o., Zvonimirova 2, 10000 Zagreb.

PROCES SELEKCIJE:
SAMO odabrane kandidate osobno će kontaktirati HR menadžer agencije Naton kao i partnerske agencije u Njemačkoj (telefonski intervju na hrvatskom). Zamolili bismo kandidate da bez prethodnog dogovora ne dolaze osobno u agenciju.

VAŽNO: Molimo kandidate koji se nisu odlučili za rad u inozemstvu te preseljenje da se ne prijavljuju za ove pozicije (kandidat mora biti siguran da želi raditi van Hrvatske)

▪ MOLIMO kandidate da se ne prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju, jer ih nećemo uzeti u obzir
▪ Potvrda o nekažnjavanju bit će potrebna za izabrane radnike za rad u Njemačkoj
▪ Agencija Naton WS obvezuje se na zaštitu osobnih podataka pristiglih dokumenata
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina