Inženjer strojarstva / Project manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo kompanija koja pruža potporu renomiranim kompanije iz područja energetike, naftne industrije a u realizaciji njihovih usluga na lokacijama investitora.
U tu svrhu tražimo:

Inženjere strojarstva - Project managere (m/ž)
– više izvršitelja

Opis posla:

1. Kontinuirana komunikacija sa sa investitorom (olakšavanje komunikacije sa investitorom na gradilištu, prevođenje tehničke dokumentacije, dnevna komunikacija oko realizacije pojedinih radnih naloga, čitanje i prevođenje nacrta i dr.)
2. Vođenje ljudi u realizaciji projekata i realizaciji radnih naloga te podrška aktivnostima izgradnje cjevovoda, energetskih i termoenergtskih postrojenja
3. Izrada tehničke dokumentacije različitih razina: nacrti, tehnološka dokumentacija, kontrolne liste i dr. ( izrada prototipne konstrukcijske dokumentacije, priprema, praćenje i tehniĉke izmjene na konstrukcijskoj dokumentaciji, šifriranje tehniĉke dokumentacije i digitalizacija dijela tehniĉke dokumentacije u svrhu praćenjatada aktualnih tehniĉkih izmjena)
4. Evidentiranje obavljenih aktivnosti (vođenje dnevnika rada, izrada tjednih, mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja, izrada podloga za mjesečno faktuiranje i dr.)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i kvalifikacije:
• VSS,VŠS, (dipl ing strojarstva, ing.strojarstva)
• Znanje njemačkog jezika (prednost), engleski jezik.
• Vozačka dozvola B kategorije
• Znanje rada u MS Office paketu te: AutoCAD, te Mechanical, Mechanical Desktop, Inventor , Solid Edge, SEE CADdy ++ Electrical V7 R2 i V8 R1, SolidWorks, SolidCAM
• Poželjno radno iskustvo minimalno 2 godine (brodgradnja, strojogradnja, energetka i dr)
• Vrsta zaposlenja: Radni odnos na određeno s mogućnošću rada na neodređeno
• Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Od vas očekujemo:
• Rad na razlitiim lokacijama van mjesta stanovanja
• Obavljanje dnevnih aktivnosti na lokacijama u Hrvatskoj i Njemačkoj
• Spremnost na kontinuirano putovanje
• Sistematičnost i sposobnost uočavanja detalja
• Lojanost i predanost u izvršavanju definiranih zadataka
• Sposobnost vođenja manje grupe djaltnika u realizaciji poslovnih aktivnosti
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u brodogradnji, strojogradnji izgradnji termoenergetkih postrojenja, konstrukciji i izgradnji naftnih postrojenja, cjevovoda i dr.

Nudimo:
• Dinamičan posao
• Vanserijska primanja
• Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
• Plaćen smještaj i prijevoz

Ukoliko ispunjavate tražene uvjete pozivamo Vas da nam životopis pošaljete najkasnije do 24.08.2019. putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno