Inženjer strojarstva – Aplikacijski inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Križevci
Rok prijave:
29.01.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Strojrem d.o.o. jedno od vodećh poduzeća za projektiranje i proizvodnju transportnih uređaja u sustavima kontinuirane dobave u Hrvatskoj. Obiteljska smo tvrtka s 27 godina iskustva i stalnog rasta. Na temelju vlastitih razvojnih rješenja, u našim pogonima i sjedištu kompanije u Križevcima, projektiramo i proizvodimo tehnološki napredne i pouzdane transportne uređaje. Naši trakasti transporteri, poznati su po kvaliteti i pouzdanosti, te su dokazali svoje karakteristike u najtežim uvjetima rada, poput kamenoloma, ljevaonica, cementara, rudnika itd. Kao takvi, naši proizvodi su prepoznati diljem regije, Europske unije, Afrike i šire. Zbog stalnog povećanja opsega posla, željeli bismo da i Vi postanete dio našeg tima, kako biste sudjelovali u našem daljnjem rastu i razvoju.

Zbog povećanja opsega poslova, tražimo VŠS/VSS ing.strojarstva, za radno mjesto:

Aplikacijski inženjer (m/ž)

Opis poslova:

• Istraživanje tržišta
• Zaprimanje upita za izradu transportnih sustava
• Konceptualna razrada transportnih sustava prema potrebama kupaca
• Proračuni tehničkih karakteristika uređaja
• Preliminarni razvoj i definicija uređaja
• Pribavljanje ponuda za korištene komponente
• Priprema financijskih podloga za ponude i izrada ponuda za uređaje
• Definiranje dodatne opreme na uređajima, prema potrebama kupaca
• Sudjelovanje u pregovorima oko prodaje uređaja
• Priprema tehničkih podloga za konstrukciju uređaja (2D/3D)
• Priprema prateće dokumentacije za primopredaju uređaja/postrojenja
• Suradnja na pripremi dokumentacije za izradu promotivnih materijala (brošure, katalozi, cjenici…)

Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- izvrsnu priliku za rad u izazovnom i dinamičnom okružju
- rad u pozitivnoj i ugodnoj atmosferi,
- rad na prometno dobro povezanoj lokaciji,
- rad u brojnim područjima struke
- mogućnost dodatnog usavršavanja, obrazovanja i napredovanja
- stimulativna primanja, koja će biti definirana ovisno o kvalifikacijama i iskustvu,
- mogućnost putovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i kvalifikacije:
- VŠS/VSS ing. strojarstva
- radno iskustvo min. 3 godine u konstrukciji uređaja i/ili u tehničkoj prodaji
- svakodnevni rad u osnovnim računalnim alatima (MS Office)
- uvjet je poznavanje rada u 2D CAD programu za konstruiranje (npr. AutoCAD)
- uvjet je poznavanje rada u 3D CAD programu za konstruiranje (SolidWorks, Inventor i sl.)
- izražene komunikacijske i organizacijske vještine,
- prednost je poznavanje rada u ERP programu za poslovanje (Opera-Opus, Synesis, Oracle, SAP i sl.)
- vozačka dozvola B kategorije,
- uvjet je poznavanje jednog stranog jezika (engleski, njemački) u govoru i pismu (min. razina B1),
- prednost je poznavanje francuskog jezika
- želja za učenjem i usavršavanjem, usmjerenost k postizanju cilja,
- spremnost na povremena putovanja
- samostalnost u radu

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos s probnim rokom u trajanju do 3 mjeseca

Protiv kandidata se ne smije voditi nikakav prekršajni ili kazneni postupak Kandidati koji zadovoljavaju uvjete će biti pozvani na razgovor za posao.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine