Inženjer na gradilištu (ž/m)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Velesstroy d.o.o. je jedna od najvećih kompanija u Ruskoj Federaciji, koja realizira najsložnije projekte naftno-plinske industrije, vanjske opskrbe električnom energijom, projekte industrijske i civilne izgradnje. Osnovu djelatnosti čine 3 ključna principa: maksimalna efikasnost i pravovremeno reagiranje na potrebe klijenata; primjena visokotehnoloških i najmodernijih inženjerskih rješenja; bezuvjetno poštivanje standarda i propisa u području upravljanja sigurnošću i zaštite životne sredine

Velesstroy d.o.o. je sebi odavno osigurao status pouzdanog i odgovornog partnera, s ciljem dugoročnih poslovnih odnosa te ima sve neophodne uvjete za izvođenje projekata svih nivoa složenosti. Objekti Velesstroya d.o.o. se nalaze širom teritorija Ruske Federacije.
Tijekom svog postojanja, Velesstroy d.o.o. se razvijao kao dinamična struktura, koja u sebi objedinjuje znanje, sposobnost i smjelost u primjeni inovativnih rješenja od strane jedinstvenog tima kompetentnih profesionalaca u svom poslu. Ljudi su glavna vrijednost Velesstroya, osnova svih prethodnih dostignuća i njegova budućnost.
Ukoliko želite raditi u dinamičnoj okolini, okruženi ljudima s iskustvom u međunarodnom poslovanju te volite izazove i željni ste uspjeha, prijavite se za sljedeće otvoreno radno mjesto:

Inženjer na gradilištu (ž/m) – više izvršitelja – Ruska Federacija

Odgovornosti:

- Praćenje gradnje objekata
- Praćenje usklađenosti gradnje sa zakonskim propisima i standardima
- Nadzor kvalitete izvedenih radova, ugrađenih materijala i opreme u skladu sa zahtjevima projekta
- Provedba ispitivanja kvalitete i dokumentiranje rezultata
- Provedba korektivnih mjera u slučaju odstupanja u kvaliteti ili bilo kakvih nedostataka u gradnji
- Priprema završnih izvješća o izvedbi objekta
- Za kandidate pripravnike sudjelovanje u gore navedenim dužnostima.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Ruska Federacija

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije:
- Diplomirani inženjer/ Master građevinarstva, Diplomirani inženjer/ Master strojarstva
- Bez iskustva i kandidati sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima
- Poznavanje građevinskih normi i tehnoloških procesa
- Aktivno znanje engleskog jezika
- Aktivno korištenje Microsoft Office, Auto Cad-a i Interneta

Potrebne kompetencije:
- Vještina brzog prikupljanja i usvajanja informacija
- Analatični i sustavni rad
- Visok stupanj učinkovitosti u radu i usredotočnost na rezultat
- Spremnost na timski i individualni rad u dinamičnom okruženju
- Visoka razina motivacije i angažmana
- Predanost, rad na samopoboljšanju i odgovorni pristup poslu.

Prednosti:
- Aktivno ili pasivno znanje ruskog jezika
- Iskustvo rada u internacionalnom okruženju i iskustvo rada u inozemstvu.
Nudimo Vam
• Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
• Mogućnosti napredovanja i stručnog usavršavanja
• Stimulativna primanja
• Tvrtka snosi sljedeće troškove: registraciju rada u Ruskoj Federaciji, putne troškove, smještaj i prehranu.

Ostale informacije:
• Mjesto rada: Ruska Federacija.

Očekujemo da Vašu zamolbu i životopis s fotografijom na hrvatskom i engleskom jeziku sa fotografijom pošaljete najkasnije do 30.11.2017. g. putem linka za prijavu.
Biti će kontaktirani samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski intervju.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, ruski
Poznavanje rada na računalu:
dobro