Inženjer konzultant (m/ž)

Mjesto rada:
Istra
Rok prijave:
26.04.2019.

DRACO je firma dobrih i poštenih ljudi! Brojimo 20 uspješnih godina djelovanja postavljajući standarde za hidroizolacijske sustave, razvijajući nove tehnologije i proizvode s naglaskom na kontrolu kvalitete i brigu o okolišu. Uz klijente smo u svakom trenutku bilo da projektiraju, grade ili popravljaju s krajnjim ciljem - napraviti u zadanom roku - kvalitetno - da traje!

Zašto je dobro raditi za DRACO?

Predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika!

Zbog unapređenja poslovanja tražimo kandidata za poziciju:

CONSULTANT ENGINEER / INŽENJER KONZULTANT (m/ž)

MJESTO RADA: Istra

OPIS POSLA:

  • Uspostavljanje i razvijanje dugoročne poslovne suradnje s vodećim projektantskim uredima, građevinskim firmama i specijaliziranim izvođačima hidroizolacijskih radova u regiji
  • Širenje mreže licenciranih izvođača hidroizolacijskih radova
  • Educiranje tržišta o važnosti hidroizolacijskih sustava
  • Postizanje liderske pozicije na tržištu

ODGOVORNOST:

  • Aktivno pronalaženje građevinskih projekata u fazi projektiranja i/ili fazi gradnje
  • Projektiranje hidroizolacijskih sustava, rješavanje specifičnih detalja, kontroliranje kvalitete ugradnje i pružanje tehničke podrške ključnim partnerima za hidroizolacijske i ostale sustave firme držeći se najviših standarda kvalitete
  • Dobivanje projekata te njihovo vođenje i koordinacija
  • Komunikacija i stvaranje prisnog odnosa s ključnim partnerima
  • Promoviranje hidroizolacijskih i ostalih sustava firme
  • Planiranje aktivnosti za postizanje ciljeva
  • Realizacija aktivnosti i ciljeva
  • Evidentiranje aktivnosti
  • Odgovornost za osobne rezultate

NUDIMO:

  • Iznadprosječno visoku plaću sukladno odgovornosti
  • Kvartalni bonusi sukladno ostvarenim osobnim rezultatima (ca. 30% godišnje plaće)
  • Službeno vozilo
  • Poslovnu kreditnu karticu i budžet za reprezentaciju
  • Dodatno osiguranje
  • Besplatan godišnji sistematski pregled
  • Rad u uspješnoj i stabilnoj firmi
  • Ugodnu radnu atmosferu i zdrave međuljudske odnose
  • Timska druženja izvan firme

OD VAS OČEKUJEMO:

  • VŠS / VSS (građevinske struke)
  • Odgovornost i poštenje
  • Izvrsno poznavanje građevinskog tržišta
  • Izuzetne komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Proaktivnost, inicijativu
  • Vještine rješavanja novih problema
  • Spremnost na stalni razvoj, učenje i usavršavanje
  • Aktivno znanje engleskog i/ili talijanskog jezika
  • Vozačku dozvolu B kategorije
  • Izvrsno poznavanje MS Office aplikacija pogotovo Excel-a
  • Izvrsno poznavanje AutoCAD-a

Želiš nam pomoći u osvajanju novih tržišta i raditi u jednoj od vodećih tvrtki specijaliziranih za razvoj i projektiranje hidroizolacijskih sustava i sanacija u građevinarstvu!? Pošalji svoje motivacijsko pismo i životopis putem donje Brze prijave.