Inženjer/ka IT, telekomunikacija, elektrotehnike i elektronike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.01.2017.
Plaća:
od 929 € do 1 327 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta Agencija za zapošljavanje My Fides j.d.o.o, raspisuje natjećaj za inženjere u oblasti IT, telekomunikacija, sigurnosti, audio- video sustava,vatrodojave, elektronike i elektroinstalacije, medija.
Tvrtka je jedna od vodećih svjetskih kompanija u oblasti sigurnosnih sustava (komercijalni audio, javni razglas-glasovni alarm, distribucija zvuka preko IP, inteligentna akustićna riješenja) atestiranih na visok nivo zaštite i sigurnosti , čija primjena je prilagođena zraćnim lukama, željeznićkim kolodvorima, stadionima i sigurnosti u javnim objektima .
Želite li se pridružiti timu od deset razvojnih inženjera i konzultanata u dobro organiziranoj tvrtki i raditi u Hrvatskoj na jedinstvenim i zanimljivim IT projektima za klijente iz zemalja Zapadne Europe, Istočne Europe i Azije?
Opis posla
Tražimo dizajnere/programere/razvojne inženjere/tehnićare za rad u timu na razvoju IT rješenja za velike i srednje korisnike .

Opis poslova za programera/projektanta/tehničara uključuje sljedeće:

*komunikacija sa LAB u Taiwanu,
*podrška putem telefona, Skypa, TeamViewer sa klijentima iz Europe i drugih država.
*testiranje proizvoda,
*podrška prodajnom timu,
*osigurati tehnička riješenja za projekte,
*podučavanje Europskih klijenata i partnerskih kompanija,
*podrška klijentima na terenu ,
*prezentacije sa prodajnim timom,
*izrada projektne dokumentacije,
*projektni nacrt,
*projektiranje u CAD-u.
Uvjeti
*završen diplomski studij računarstva, informatike ili elektrotehnike,
*praktično iskustvo u sigurnosnim sustavima (glasovnih alarma, vatrodojave, komercijalni audio, distribucija zvuka preko IP )
*odlično znanje engleskog jezika
*poželjno: poznavanje osnova ili praktično iskustvo u radu (CAD, C++,)
* radno iskustvo u radu na projektima na istim ili sličnim poslovima u istim ili sličnim tehnologijama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
VSS
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina