Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.05.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Inženjer/ka gradilišta  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
AGRAD PROJEKT d.o.o. za graditeljstvo, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.05.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: SAMOBORSKA CESTA 124 , ZAGREB
Ostale informacije:
OPIS POSLA: • Organizacija i vođenje procesa na gradilištu (rukovođenje i nadzor radnika, nadziranje kvalitete i količine izvršenog posla, način izvođenja radova, …) uz pomoć iskusnog inženjera •Komunikacija sa svim sudionicima procesa građenja •Obračun izmjerenih radova sa svim izmjerama na gradilištu uz pomoć iskusnog inženjera •Vođenje sve potrebne gradilišne dokumentacije od uvođenja u posao do tehničkog pregleda(usklađenost gradnje s ugovornom dokumentacijom i propisima ugovora) uz pomoć iskusnog inženjera UVJETI: •napredno poznavanje rada u Wordu, Excelu, Power Pointu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123373970
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2022, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.