Inženjer/inženjerka elektronike  HZZ OGLAS

Poslodavac:
VARTEKS varaždinska tekstilna industrija d.d.
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
22.04.2023.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: obavljanje svih poslova održavanja elektronike i automatike na strojevima, mjernoj, regulacionoj, energetskoj i procesnoj tehnici u svim poslovnim i proizvodnim prostorima te opremi
davanje potreba za narudžbu elektroničkog materijala, elektroničkih sklopova i uređaja za potrebe održavanja elektronike i automatike
proučavanje postojeće tehničke dokumentacije te dokumentiranje svih izmjena na postojećim elektroničkim uređajima
sudjelovanje u planiranju i nabavi mjerne opreme i elektroničkog alata
rad na poboljšanju pojedinih elektroničkih sklopova na strojevima i ostaloj pratećoj opremi
vršenje ispitivanja složenih elektroničkih sklopova i uređaja specijalnim mjernim uređajima
po potrebi izlazak na hitne tehničke intervencije
obavezno primjenjivanje mjera sigurnosti prema propisima zaštite na radu
prilikom izvođenja radova vođenje računa o sigurnosti imovine i osoba te provođenje mjera zaštite okoliša
svi ostali poslovi po nalogu neposredno nadređenog

Uvjeti i poželjan profil kandidata/kinje: VŠS/VSS (smjer Industrijska elektronika)
3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
informatička pismenost
poželjno znanje engleskog ili njemačkog jezika
spremnost na rad u timu
savjestan i odgovoran pristup radu

Pošaljite nam Vašu prijavu i životopis (za radno mjesto: Inženjer elektronike) do 22.4.2023. godine na [email protected] Hvala Vam na prijavi. Posjetite nas i na www.varteks.com Kontaktirat ćemo samo kandidate/kinje koji/e uđu u uži izbor.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128784984
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje