Inženjer II (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Gradska Plinara Zagreb je vodeći operator distribucijskog sustava prirodnog plina u Hrvatskoj, s tradicijom dugom 155 godina, čije je poslovanje u potpunosti u skladu s europskom praksom visokih standarda kvalitete, zaštite i sigurnosti.

Inženjer II (m/ž) - 1 izvršitelj

Operativna provjera postupanja i raspoložive dokumentacije po ponovljenim reklamacijama i prigovorima kupaca i korisnika te predlaganje načina za rješavanje istih; nadzor očitovanja po prigovorima i podnescima kupaca upućenih nadležnim institucijama; provjera postupanja, analize, stručni nalazi po zahtjevu Uprave; praćenje nesukladnosti po poslovnim procesima, analize uzroka i predlaganje korektivnih mjera; izrada prijedloga postupanja i dokumentacije sustava upravljanja (procedura, uputa, poslovnika i dr. internih akata) vezanih uz aktivnosti Odjela; redovito operativno izvještavanje o provedenim aktivnostima i utvrđenom stanju; izrada izvještaja za potrebe Službe za provjeru postupanja i dokumentiranje sustava upravljanja i Uprave Društva.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Trajanje potrebe: NEODREĐENO VRIJEME (probni rad 6 mjeseci)
Radno vrijeme: jedna smjena
Naknada za prijevoz: da
- Poželjni uvjeti: Poznavanje i primjena zakonske regulative te poznavanje; tumačenje tehničke dokumentacije i primjena važećih normi na sadržaj iste; VSS - smjer strojarstvo; položen stručni ispit; rad u MS Officeu, AutoCAD-u i Internetu.
- Dodatna znanja i vještine: vozačka dozvola B kategorije , znanje njemačkog i engleskog jezika.

Dokazi uz ponudu:
• životopis,
• dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome).
Dokaze molimo priložiti kao jedan dokument.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17), upućuju se potencijalni kandidati iz čl. 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Nepotpune prijave i prijave dostavljene izvan roka neće se razmatrati.

Za ovaj posao prijavite se na sljedećem linku.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine