Inženjer građevine m/ž  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PROACTIV d.o.o. za građenje, projektiranje i nadzor
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
29.07.2022.

Mjesto rada:
SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: samostalno vođenje gradilišta, izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru - izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta, izvođenje radova sa vlastitim resursima i s podizvođačima, organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova, vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige, obračun i kontrola obračuna podizvođača Uvjeti: ovlašteni inženjeri građevine (VŠS ili VSS) s položenim stručnim ispitom
najmanje 2 godine radnog iskustva u vođenju gradilišta
organizacijske sposobnosti vođenja svih faza izvedbe radova
pouzdanost, kolegijalnost i fleksibilnost u radu s drugima
aktivno korištenje engleskog jezika
aktivan rad na računalu (Office, Outlook, AutoCAD, MS Project)
vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac nudi: poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
mogućnost financijskog napredovanja i stalnog zaposlenja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124569676
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje