Inženjer / diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Enerco Solar je tvrtka specijalizirana za projekte obnovljivih izvora energije, tj. proizvodnju električne energije iz takvih sustava, i sustave energetske učinkovitosti sa višegodišnjim iskustvom na području elektrotehnike i energetike.

Fokusirani smo na projektiranje i implementaciju velikih i složenih fotonaponskih sustava, pametnih rješenja upravljanja energijom te primjenu inovativnih metoda u projektiranju i implementaciji fotonaponskih sustava za vlastite potrebe za razna privatna i javna poduzeća te korisnike sa poljoprivrednom djelatnošću.

Osobe spremne na rad u poticajnom, izazovnom i kreativnom okruženju uz svakodnevno prihvaćanje i usvajanje znanja o novim tehnologijama savršeno bi se uklopile u postojeći tim i okruženje. S obzirom da tržište sve više usvaja koncepte obnovljivih izvora energije i kako obujam projekata energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora konstanto raste, tražimo dodatne članove našeg tima.

Tražimo mlade, kreativne i entuzijastične inženjere/diplomirane inženjere elektrotehnike za razvijanje projekata i sustava obnovljivih izvora energije.

Odgovornosti:
- tehničko crtanje i izrada projektne dokumentacije
- izrada dokaznica i građevinske knjige
- izrada obračuna
- kompletiranje tehničke dokumentacije
- ishođenje atesta od ovlaštenih ustanova
- vođenje projekata izgradnje fotonponskih elektrana

Posebne pogodnosti:
- kontinuirano školovanje i usavršavanje
- rad na inovativnim tehnologijama i rješenjima
- stimulativna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS elektrotehnike
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- dobro poznavanje rada u AutoCAD-u
- poznavanje rada u MS Office paketu
- pedantnost i sistematičnost u radu

Idealni kandidat bi trebao imati strast za konceptima obnovljivih izvora energije i želju da postane dio tima koji transformira način upravljanja energijom. Poželjno je da je kandidat imao iskustvo u području fotoanponskih elektrana, ali nije uvjet.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B