Internet SEO specijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.05.2017.
Plaća:
od 531 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Reputacija d.o.o. (www.iReputation.eu ) Tvrtka specijalizirana za internet SEO, reputation monitoring, reputation managment & internet positioning. Zastupnik vodeće Europske tvrtke iz ove djelatnosti za domaće tržište. Vlastita rješenja, razvoj i aplikacija naprednih rješenja.

- SEO (search engine optimization) poslovi (JUNIOR nivo znanja, usvjanje novih tehnologija uz SENIOR inženjere)
- poznavanje i primjena SEO, SEM, ORM web tehnologija današnjice na konkretnim projektima
- kreiranje SEO kampanja (onsite/offsite) uz voditelje projekta (SENIOR)
- poznavanje kampanjama marketinga na društvenim mrežama
- učenje, razvoj, implementacija, korištenje znanja iz SEO & ORM
- usvajanje i korištenje znanja HTML-a, CSSa, Wordpress-a
- kompletno i odgovorno obavljanje svih povjerenih poslova
Posebne pogodnosti:
Što nudimo?
- rad u stabilnoj i respektabilnoj tvrtki sa međunarodnim iskustvom
- zanimljiv posao i dinamičnu okolinu
- motivirajuće radne uvjete
- neprekidnu edukaciju i usavršavanje
- napredovanje u karijeri i struci
- motivirajuće uvjete rada i primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata?
- poznavanje SEO vještina (onsite/offsite),
- volja za učenjem i usvjanjem novih tehnologija
- razmišljanje "van okvira", usmjerenost prema konačnom projektu
- visoka razina odgovornosti, pouzdanosti i prilagodljivosti
- poznavanje HTMLa, CSSa i Wordpressa
- usmjerenost na rješeavanje izazova i poslova
- sklonost timskom radu
- marljivost, stručnost i pozitivan pristup poslu
- poznavanje spektra internet alata i sustava
- poznavanje društvenih mreža i social alata
- usvajanje i prihvaćanje novih znanja
- pokažite nam u prijavi da ste prava osoba za nas
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro