Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Instaler/ka grijanja  HZZ OGLAS

- dana do isteka
AQUA VITA INSTAL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
14.11.2019.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 6004822 e-mailom: info.aquavitainstal@gmail.com
Ostale informacije:

Opis posla: instalater/ka grijanja ( rad na terenu postavljanje, popravak i izgradnja instalacija za grijanje, ventilaciju i hlađenje u stanovima, hotelima i industrijskim halama) Strani jezici: poželjno poznavanje osnove njemačkog jezika (nije uvijet) Informatička znanja: osnovno znanje Radno iskustvo: minimalno 5 godina, poželjno više Broj izvršitelja: 4 Vrsta zaposlenja: na neodređeno radno vrijeme, uz obavezan probni rok, novootvoreni poslovi. Radno vrijeme: 42 sati tjedno (od ponedjeljka do petka), rad je organiziran u jednoj smjeni od 07:00 do 16:00, petkom od 07:00 do 13:00 od čega jedan sat je odvojen za dnevnu pauzu radnika u kojoj ima plaćeni obrok na račun poslodavca. Vrsta smještaja: djelatnici će biti smješteni u nekretnini ( apartman sa dvije sobe, kupatilo i kuhinja o kojem radnici vode sami brigu o čiščenju) , poslodavac organizira i snosi troškove smeštaja, ne oduzima se iz netto ugovorene plaće radnika. Troškovi prijevoza od smještaja do mjesta rada (ako ih bude) snosi poslodavac. Predviđena plaća 15000 kn netto. Poslodavac će zatražit A1 obrazac za izaslane radnike Mjesto rada Njemačka. Informacije o uvjetima života i rada Njemačkoj na EURES portalu, kategorija Život i rad

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103916439
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.