Instalater klima uređaja i rashladne opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ajster d.o.o. je profesionalna tvrtka za klimatizaciju i rashladnu tehniku sa sjedištem u Zagrebu. Poslovne aktivnosti uključuju isporuku i montažu klima uređaja i rashladne opreme. Tvrtka Ajster je ovlašteni predstavnik najvećeg svjetskog proizvođača klimatizacijske opreme Daikin te ju aktivno prodaje, ugrađuje i servisira. Sukladno tome, djelatnik će imati priliku pohađati edukaciju o sustavima kućne i komercijalne serije spomenutog proizvođača u instalaterskom i serviserskom smislu.

Instalater klima uređaja i rashladne opreme (m/ž) - Zapošljavamo više izvršitelja/ica

Djelatnik (m/ž) će biti zadužen za:
- montaža klimatizacijskih uređaja i rashladnu tehniku (rashladnici vode, klima komore, VRV i split sustav)
- postavljanje freonskih instalacija
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- mogućnost napredovanja
- rad na neodređeno vrijeme uz probni rok
- uredna primanja i doprinosi
- ugodno i profesionalno radno okruženje
- tehničko usavršavanje i dodatna edukacija
- sigurno radno mjesto
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS, instalater klima uređaja
- radno iskustvo najmanje 5 god.
- vozačka dozvola B kategorije
- engleski jezik - osnovno poznavanje
- iskustvo u zavarivanju (lotanju)
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina