Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Instalater/ka grijanja

- dana
ELEKTROLUX TRGOVINA I SERVIS d.o.o. za građenje, trgovinu i usluge
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
20.04.2018.
Mjesto rada:ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Samački smještaj
Poslodavac:ELEKTROLUX TRGOVINA I SERVIS d.o.o. za građenje, trgovinu i usluge
Kontakt:mobitel: 091 2154005 pismena zamolba: Elektrolux TS d.o.o., Ispod vidilice 2, 22000 Šibe e-mailom: gordana.gligic@elektrolux.hr
Ostale informacije:

Opis posla: Instalacija opreme za grijanje Tražimo osobu koja je osposobljena i vješta za samostalno svladavanje poslova instalacije i montaže s sklonosti prema sustavima grijanja i klimatizacije, te uz razmjenu informacija, iskustva i međusobne pozitivne suradnje samostalno instalira, montira ili održava opremu za grijanje. Uvjeti (Kompetencije): Znanje: poznavanje rada i funkcija opreme i elemenata u instalacijama plina, vode i grijanja, te klima uređaja znanje instalacije i spajanja cijevi za vodu, grijanje, te klima uređaje znanje plinskog zavarivanja cijevi za instalacije grijanja, te klima uređaja poznavanje i čitanje tehničke dokumentacije, nacrta, simbola i projektne dokumentacije Vještine: sklonost korištenja tehničke dokumentacije, nacrta i projektne dokumentacije Ostali uvjeti: fleksibilnost i komunikativnost sposobnost za timski rad pogledajte www.elektrolux.hr/o nama/temeljne vrijednosti Kvalifikacije: Stručna sprema: smjer strojarstvo Potrebne godine iskustva: 1 godina na istim ili sličnim poslovima Jezici: - Vozačka dozvola: B Što nudimo stručne edukacije u zemlji i inozemstvu stalni radni odnos s probnim radom Dodatne mogućnosti: plaćeno stanovanje za djelatnike koji dolaze izvan Šibensko kninske županije plaćeni putni troškovi Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos Županija rada: Šibensko-kninska

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:88532809

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare