Ing. strojarstva / elektrotehnike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Asset+ Real Estate Partner d.o.o. dio je međunarodne grupacije specijalizirane za upravljanje I održavanje nekretninama, te imovinom. Zbog širenja poslovanja želimo zaposliti dipl.ing ili ing. elektrotehničkog ili strojarskog usmjerenja.

Ukoliko Vas zanima rad u dinamičnom I vrlo efikasnom timu, imate stručnu naobrazbu gore navedenih usmjerenja i najmanje 5 godina iskustva u struci, očekujemo Vašu prijavu putem linka za prijavu.
Posebne pogodnosti:
- Rad u međunarodnom okruženju
- Mogućnost napredovanja
- Stimulativna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- Visoka informatička pismenost
- Znanje engleskog ili njemačkog jezika u govorui i pismu
- Voditeljske sposobnosti
- Proaktivnost

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina