Informatičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako Vas motivira izazov, inspirira postizanje zajedničkih ciljeva i posvećeni ste izvanrednim postignućima, javite nam se!

Sberbank d.d. traži motivirane kandidate za radno mjesto:

Radno mjesto: Informatičar (m/ž)

Odgovornosti

• Rad na IT Servise Desku
• Zaprimanje poziva internih korisnika
• Asistencija korisnicima prilikom problema sa računalom i ostalom IT opremom
• Pomoć pri fizičkim preseljenjima IT opreme (računala)
• Asistiranje pri instalacijama IT opreme u novo uređene poslovnice
• Ažuriranje baze IT opreme
• Puštanje redovnih procedura
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

• Redovni student informatičkog usmjerenja
• Odlično poznavanje rada na računalu
• Iskustvo sa HW komponentama računala
• Dobro poznavanje Windows sustava
• Dobro poznavanje MS Office paketa
• Redoviti student sa pravima za rad preko Student Servisa sa mogućnošću zadržavanja studentskih prava još minimalno godinu dana
• Mogućnost za rad 8 sati dnevno sa mogućnošću izlaska na ispite i sl.

Radno vrijeme je 8 sati, a angažman bi bio na dulji rok (godinu dana ili više).

Svi zainteresirani koji zadovoljavaju navedene uvjete i žele se pridružiti uspješnom timu Sberbank d.d. mogu poslati svoj životopis na [email protected] sa naznakom 'IT Service Desk - Student servis' do 15.08.2017.

Odabrani kandidati će biti kontaktirani u kratkom roku, ostalima se zahvaljujemo na prijavi i napominjemo da ćemo sve prijave imati u evidenciji kako bismo ih uzeli u obzir za buduće prilike.
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno