Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 04.12.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Informatičar/ka - specijalist/ica u centru za e-učenje  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR SRCE
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.12.2020.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao-sou@srce.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Potrebno nam je pojačanje u Centru za e-učenje Sveučilišnoga računskoga centra Srce, koji djeluje kao središte za podršku visokoškolskim ustanovama, nastavnicima i studentima pri uporabi tehnologija i alata e-učenja. Više o Centru za e-učenje Srca možeš saznati ovdje. Tražimo člana tima koji će aktivno sudjelovati u: • pružanju stručne podrške korisnicima, prvenstveno u sustavu visokog obrazovanja, u radu s tehnologijama i alatima e-učenja i njihovoj primjeni u obrazovnom procesu • izradi, pripremi i provedbi tečajeva i ostalih obrazovnih aktivnosti u Centru za e-učenje • praćenju novosti u području e-učenja Tražimo 1 osobu na određeno vrijeme, na radnom mjestu Informatičar - specijalist, uz probni rad od 6 mjeseci. Što su uvjeti za pridruživanje našem timu? • završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij (razina 7 HKO) • dobre komunikacijske i organizacijske vještine • dobro pismeno izražavanje • sklonost timskom radu • samostalnost u obavljanju poslova • vrlo dobro poznavanje engleskog jezika U prednosti si ako imaš sljedeće: • iskustvo u radu sa sustavom za e-učenje Moodle i ostalim tehnologijama e-učenja • završeno pedagoško, psihološko, didaktičko i metodičko obrazovanje za nastavnike • iskustvo u provođenju nastave • iskustvo u pružanju stručne podrške Što ti možeš očekivati od nas? • rad na zanimljivim zadacima i projektima u pozitivnom i kreativnom okruženju • mogućnosti dodatnog usavršavanja • iskusan i stručan tim spreman pružiti podršku u radu i obuku novog zaposlenika • inicijative usmjerene na tvoje zdravlje i dobrobit • minimalno 27 dana godišnjeg odmora i poštivanje tvojeg slobodnog vremena • transparentan sustav prepoznavanja i nagrađivanja tvog doprinosa • plaću od 6.600,00 kn neto (+ prijevoz i ostali propisani i/ili motivacijski dodaci na plaću) Prijavu možeš poslati do 4.12.2020. godine, putem elektroničke pošte na posao-sou@srce.hr ili putem pošte na adresu Josipa Marohnića 5, Zagreb. Uz prijavu je potrebno priložiti i životopis na hrvatskom jeziku i presliku diplome. Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe obaju spolova. Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima obvezni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te priložiti propisane dokaze o tom statusu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110205051
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2021, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.