Industrijski mehaničar (m/ž)

Mjesto rada:
Bavarska, Njemačka
Rok prijave:
31.12.2018.

[Mjesto rada: Bavarska]

Opis posla:

  • Određivanje redosljeda montaže
  • Predlaganje mogućih tehničkih poboljšanja
  • Izrada prototipa uređaja za auto industiju
  • Dijagnosticiranje grešaka
  • Montiranje jednostavnih elektroničkih i mehaničkih komponenti
  • Puštanje u rad stojeva za pakiranje i hidrauličnih agregata
  • Rad na klasičnoj tokarilici i glodalici
  • Izrada dijelova i komponenti prema nacrtu
Uvjeti:
  • Završena škola za industrijskog mehaničara, mehatroničara, bravara isl, ili dugogodišnje radno iskustvo
  • Znanje u varenju, pneumatici, izradi uređaja
  • Iskustvo u auto industriji
  • Dobro znanje njemačkoh jezika

Ukoliko ste zainteresirani, pošaljite svoj životopis na mail [email protected], putem Brze prijave ili nam se javite na 098 993 6364 do 28.10.2018.

P.I.N. Personal GmbH
Mendelstrasse 4, 84030 Ergolding, Germany
www.pin-personal.com