HR voditelj / Regruter (m/ž)

12 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Kategorija:
Ljudski resursi
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2018.

Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. traži za klijenta:

HR VODITELJ/REGRUTER, m/f
Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska

Poslodavac je manja moderna tvrtka u centralnom dijelu Zagreba iz domene prodaje telekomunikacijskih usluga.

OPIS ODGOVORNOSTI:
- Regrutacija i selekcija u skladu sa planom zapošljavanja
- Provedba strategije retencije određenih profila
- Planiranje i vođenje orijentacije novih zaposlenih s ciljem razumijevanja opisa posla i postizanja pozitivnih stavova prema organizacijskim ciljevima,
- Usklađivanje rada kompanije sa zakonima koji reguliraju radne odnose
- Pružanje postojećim i potencijalnim zaposlenicima validnih i pravovremenih informacija u vezi sa poslovnom politikom organizacije i procedurama rada, radnim zaduženjima i uvjetima rada, zaradom i beneficijama, mogućnostima napredovanja i drugim pitanjima od značaja za zaposlene
- Obavještavanje zaposlenih o svim relevantnim promjenama u vezi sa ljudskim resursima
- Suradnja sa rukovoditelja odjela po svim pitanjima, relevantnim za ljudske resurse
- Evaluacija, praćenje i unapređenje radne uspješnosti zaposlenih (produktivnosti)
- Analiza potreba za obukom u suradnji sa rukovoditeljima odjela
- Nadzor strukturiranja i provođenja izlaznog intervjua radi utvrđivanja razloga za odlaske radnika
- drugi HR zadaci po potrebi poslodavca
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:OČEKIVANJA POSLODAVCA:
Obrazovanje i iskustvo:
• VSS
• Iskustvo u regrutiranju, selekciji, upravljanju učinkom, nagrađivanju, procjeni radne uspješnosti, razvoju kadrova, prijedlozima retencije
• Isključivo operativna osoba, koja aktivno radi/sudjeluje
• Komunikativna osoba, koja zna raditi s ljudima, organizirana
• Osoba koja donosi rješenja, koja razmišlja realno i kreativno
• Engleski jezik
• aktivan korisnik Word, Excel, Power Point

POSLODAVAC KANDIDATU NUDI:
- rad u manjoj domaćoj tvrtki, ugodno i moderno okruženje
- stalan posao
- mjesečna plaća u rasponu od 7000-8000 kuna neto ovisno o iskustvu i kompetencijama
- početak rada po dogovoru s klijentom, poželjno 10 -2018

NAČIN PRIJAVE
Molimo poslati najnoviji CV s naslovom u predmetu e-maila HR MANAGER na e-mail adresu: info@natonhrcroatia.com

VAŽNO - Životopis za navedenu poziciju treba:
▪ imati maksimalno dvije A4 stranice
▪ sadržavati datum i mjesto rođenja
▪ sadržavati prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa
▪ sadržavati važeću e-mail adresu i mobilni telefon
▪ sadržavati obrazovanje i radno iskustvo
▪ Molba za posao - nije potrebna

* Životopisi koji ne zadovoljavaju traženi standard naveden u prethodnom odjeljku neće biti prihvaćeni u ovom selekcijskom procesu
*Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji bit će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili mobitelom, utoliko aplikante molimo da prate e-mail korespondenciju i mobilne pozive
Minimalna stručna sprema:Fakultet
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:dobro

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare