HR Manager / Voditelj ljudskih potencijala (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.05.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži za klijenta:

Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska

OPIS ODGOVORNOSTI:

- Provedba strategija razvoja ljudskih resursa i zapošljavanja
- Regrutacija i selekcija u skladu sa planom zapošljavanja,
- Provedba strategije brendiranja poslodavca,
- Kreiranje i ažuriranje baze potencijalnih zaposlenika,
- Planiranje i vođenje orijentacije novih zaposlenih s ciljem razumijevanja opisa posla i postizanja pozitivnih stavova prema organizacijskim ciljevima,
- Usklađivanje rada kompanije sa zakonima koji reguliraju radne odnose,
- Pružanje postojećim i potencijalnim zaposlenicima validnih i pravovremenih informacija u vezi sa poslovnom politikom organizacije i procedurama rada, radnim zaduženjima i uvjetima rada, zaradom i beneficijama, mogućnostima napredovanja i drugim pitanjima od značaja za zaposlene,
- Obavještavanje zaposlenih o svim relevantnim promjenama u vezi sa ljudskim resursima,
- Suradnja sa rukovoditelja odjela po svim pitanjima, relevantnim za ljudske resurse,
- Evaluacija, praćenje i unapređenje radne uspješnosti zaposlenih (produktivnosti),
- Analiza potreba za obukom u suradnji sa rukovoditeljima odjela,
- Planiranje i organiziranje edukacija i stručnog usavršavanja zaposlenih,
- Informiranje rukovodstva o svim događanjima u vezi sa zaposlenima,
- Praćenje fluktuacije i odsustva, predlaganje mjera za unapređenja,
- Nadzor strukturiranja i provođenja izlaznog intervjua radi utvrđivanja razloga za odlaske radnika.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA POSLODAVCA:

Obrazovanje i iskustvo:
- VSS (menadžment ljudskih resursa, poslovna administracija i slične oblasti su prednost),
- poznavanje oblasti radnog prava i regulative, poznavanje oblasti upravljanja ljudskim resursima (planiranje kadrova, regrutiranje, selekcija, upravljanje učinkom, nagrađivanje, procjena radne uspješnosti, razvoj kadrova, obrazovanje…),
- visoko razvijene vještine komunikacije i pisanog izvještavanja,
- znanje engleskog jezika,
- dobro poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Power Point),
- radno iskustvo na rukovodećim pozicijama u oblasti ljudskih resursa.

Ključne kompetencije:
- organizacija i planiranje,
- rješavanje problema,
- komunikacijske vještine,
- integritet,
- vještine coachinga,
- prilagođavanje, fleksibilnost

POSLODAVAC KANDIDATU NUDI:
- Rad u tvrtki koja zapošljava preko 100 ljudi i vezana je za domenu prodaje usluga
- stalan posao
- rad u dinamičnom okruženju
- lokacija rada centralni dio Zagreba
- početak rada po dogovoru s klijentom, poželjno 06-2018
- plaća po dogovoru (ovisno o iskustvu, znanju)

NAČIN PRIJAVE
Molimo poslati najnoviji CV s naslovom u predmetu e-maila HR MANAGER na e-mail adresu: [email protected]

VAŽNO - Životopis za navedenu poziciju treba:
- imati maksimalno dvije A4 stranice
- sadržavati datum i mjesto rođenja
- sadržavati prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa
- sadržavati važeću e-mail adresu i mobilni telefon
- sadržavati obrazovanje i radno iskustvo
- molba za posao - nije potrebna

* Životopisi koji ne zadovoljavaju traženi standard naveden u prethodnom odjeljku neće biti prihvaćeni u ovom selekcijskom procesu
*Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji bit će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili mobitelom, utoliko aplikante molimo da prate e-mail korespondenciju i mobilne pozive

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro