HR Generalist (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedjelja
Rok prijave:
02.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na novo otvorenu poziciju u timu ljudskih resursa zapošljavamo

Kandidat/ka će imati aktivnu ulogu u implementaciji, provedbi i razvoju HR procesa i procedura s jakim naglaskom na regrutaciji i onboardingu novih zaposlenika.

Zadaci i odgovornosti:
• planiranje ljudskih resursa i zapošljavanja
• analiza radnih mjesta, izrada opisa poslova, raspisivanje slobodnih radnih mjesta
• održavanje i upravljanje bazom podataka potencijalnih kandidata
• regrutacija potencijalnih kandidata, istraživanje tržišta radne snage putem tradicionalnih i online kanala i traženje primjerenih kandidata
• rješavanje raznorazne problematike vezane u djelatnike
• sudjelovanje u organizaciji i provođenju treninga i razvoja djelatnika
• unapređenje organizacijskih procesa i struktura, koordinacija svakodnevnih HR aktivnosti
• vođenje inicijative employer brandinga
• orijentacija (onboarding) i trening novozaposlenih
• prikupljanje dokumentacije za prijem u radni odnos (izrada prijava, promjena i odjava radnika)
• priprema ugovora o radu, vođenje i ažuriranje arhive kadrovske administracije i osobnih mapa radnika
• unošenje podataka o zaposlenicima u informacijski sustav te izrada kadrovskih analiza te periodičnih izvješća.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Visoka stručna sprema društvenog smjera
• Jako izražene socijalne kompetencije
• Poznavanje radno pravnog zakonodavstva u Hrvatskoj
• Iskustvo u regrutaciji na području retaila ili FMCG
• Radno iskustvo od 5 godina i više na odgovarajućim poslovima
• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Visoko razvijene vještine komunikacije i pisanog izvještavanja
• Odlično poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Power Point)
• Vještine korištenja interneta i društvenih mreža (LinkedIn).

Kuehne + Nagel Group je uspješna međunarodna grupacija sa više od 70 000 zaposlenika po cijelom svijetu na 1000 lokacijama te je prisutna u više od 100 država. Snažan položaj na tržištu postigla je poslovima u pomorskom, zračnom i cestovnom prijevozu te ugovornoj logistici s jasnim fokusom na pružanju usluga u vrijednosnom lancu pomoću suvremene informatičke tehnologije.

Kuehne + Nagel pruža potpuna integrirana i inovativna logistička rješenja te pokriva sve elemente suvremenog transporta uključujući avionski, kamionski i pomorski prijevoz tereta. Kompletan logistički proces zaokružuju usluge carinjenja, skladištenja i distribucije robe, a dodatne usluge samo su dodatno jamstvo naše iznimno kvalitetne realizacije najsloženijih logističkih poduhvata. Inovativnost i raznolikost ključni su elementi naše filozofije.

Ljubazno vas molimo da nam svoje ponude sa životopisom pošaljete, s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka do 02.05.2017. na [email protected].

Ugovor će se sklopiti na neodređeno vrijeme s probnim rokom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina