Hostesa / Domaćin (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.06.2018.

Hostesa / domaćin (m/ž)

Traže se hostese / domaćini za vođenje studijskih igara uživo - osam djelatnika/ca.

Rad je u smjenama.

Uvjeti:

  • SSS
  • sklonost timskom radu
  • uz životopis poslati fotografiju lica i cijelog stasa

Što nudimo:

  • ugodnu radnu okolinu u skladu s međunarodnim standardima
  • dinamičan i motivirajući rad u ugodnoj radnoj okolini
  • rad na puno radno vrijeme
  • studentski posao
  • stalni radni odnos
  • plaća 5000 kn

Molimo da kandidati koji smatraju da posjeduju gore navedene vještine i kvalitete pošalju svoje životopise na hrvatskom jeziku, kontakt telefon te e-mail adresu.

Samo potpune prijave uzimat ćemo u razmatranje, a isključivo kandidati za intervju bit će povratno informirani putem e-maila ili putem telefona.

Za više informacija posjetite našu službenu stranicu: www.lottery.live ili našu facebook stranicu www.facebook.com/lottoinstantwin.