Green Sail asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
01.02.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Green Sail je neprofitna organizacija koja djeluje na području zaštite mora i morskog okoliša i blisko surađuje s pružateljima nautičkih usluga s ciljem razvoja održivog nautičkog turizma.

Uloga:
- rad na različitim programima organizacije
- rad na administrativnim i mjernim procesima
- promocija ekološkog sustava za izračun emisija
- rad na edukativnim programima
- rad s partnerskim organizacijama
- rad s volonterima i pripravnicima
Posebne pogodnosti:
Plaća: Bruto 1 = 1.300 EUR
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti i radno iskustvo:
- VSS (Biologija i tehnologija mora, Ekologija i zaštita mora, Elektroničke i informatičke tehnologije u pomorstvu i povezani studiji)
- Izražene analitičke i komunikacijske vještine
- Pozitivan stav i besprijekorne organizacijske sposobnosti
- Izvrsno poznavanje engleskog i hrvatskog jezika u govoru i pismu
- Posvećenost zaštiti okoliša
- Min 3 godine radnog iskustva

Prijave koje sadrže životopis i motivacijsko pismo poslati na: [email protected] najkasnije do 1.2.2022.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine