Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 07.06.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Grafički dizajner/grafička dizajnerica

- dana
TEXTUM društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu tekstilom i ostalo
Kategorija:
Administrativna zanimanja, Arhitektura, dizajn i umjetnost
Mjesto rada:
Viškovo
Rok prijave:
07.06.2019.
Mjesto rada:VIŠKOVO, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:TEXTUM društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu tekstilom i ostalo
Kontakt:e-mailom: m.pesic@textum-stoffe.com
Ostale informacije:

Opis posla: razvoj koncepata, idejnih vizualnih rješenja i finalnih prijedloga dizajna (vizualni identiteti, tiskani materijali, web stranice…) rad na više projekata istovremeno - timski i samostalno doprinos idejama u rješavanju kreativnih i tehničkih izazova dizajn promotivnih materijala, primjena grafičkih standarda na sve interne i eksterne materijale kompanije, koordinacija svih faza dizajna, rad na svim print, web i video materijalima kompanije izrada kvalitetnih, kreativnih, vizualno dopadljivih idejnih koncepata i grafičkih rješenja dizajniranje oglasnih i drugih promotivnih materijala (brošure, katalozi, korporativne prezentacije, newsletteri, jumbo plakati, itd.) rad na rješenjima dizajna ambalaže suradnja s tiskarama, priprema i slanje materijala za tisak; odgovornost za kvalitetu tiska rad na pripremi za tisak svih vrsta materijala za sve tehnike tiska (offset, flexo, digitalna, sito) suradnja sa web dizajnerima (ažuriranje web stranice, kreiranje banera, održavanje socijalnih mreža) po potrebi odlazak na sajmove u inozemstvu Uvjeti / Kvalifikacije: - izvrsno poznavanje Adobe paketa (Photoshop, Illustrator, InDesign) - izvrsno poznavanje MS Office paketa - pripremanje datoteka za tisak i poznavanje rada na digitalnim printerima - poželjno poznavanje rada u programima 3D oblikovanja - iskustvo je poželjno Vještine: - kreativnost i spremnost za usvajanje novih znanja i izazova - savjesna, marljiva i prilagodljiva osoba, spremna za timski rad i ponekad rad u kratkim rokovima - elokventnost i dobre komunikacijske sposobnosti - odgovornost i preciznost u radu Prijavu pošaljite elektronskim putem te priložite motivacijsko pismo, životopis s fotografijom te svoj portfolio na e-mail m.pesic@textum-stoffe.com

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:100697962

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare