Građevinski radnik na rušenjima i obnovi (m/ž)

5 dana
Plan, obrt za posredovanje pri zapošljavanju Plan, obrt za posredovanje pri zapošljavanju
Kategorija:
Arhitektura, dizajn i umjetnost, Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Njemačka / okolica Fulde
Rok prijave:
25.08.2019.

Opis radnog mjesta: Njemačka agencija za zapošljavanje sa dugom tradicijom i odličnim uvjetima za zaposlenike/ice.

Rad na rušenju kuće, zbrinjavanju otpada i restauraciji.
Plaća: 10.000 - 11.000 kn neto + besplatan smještaj
Posebne pogodnosti:- besplatan smještaj
- njemačka prijava
- kandidati ne plaćaju proviziju
- njemačko zdravstveno i mirovinsko osiguranje
- dječji doplatak
- mogućnost predujma nakon 2 radna tjedna, iznos na upit
- mogućnost napredovanja
- pomoć pri preseljenju, predaji svih papira za prijavu i promjenu Steuerklasse te dječjeg doplatka, na hrvatskom jeziku
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Potrebna znanja i vještine: Potrebno tehničko iskustvo i znanje.
Minimalna stručna sprema:Osnovna škola
Strani jezik:njemački
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:dvije godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Plan, obrt za posredovanje pri zapošljavanju
Adresa:Avenija Dubrovnik 10, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare