Građevinski poslovođa/građevinska poslovotkinja  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Lokacija: terenski rad po cijeloj Hrvatskoj.
Osigurani su smještaj i prijevoz u slučaju terenskog rada.
Ugovor može biti na određeno ili neodređeno ovisno o iskustvu kandidata/kinje.
Opis posla: -rukovođenje radnicima na gradilištu, rukovođenje, koordinacija i kontrola rada podizvođača, kontrola kvalitete i detalja izvedbe, preuzimanje naručenih roba i usluga, evidencija učinka radnika na gradilištu, nadzor i upravljanje sredstvima rada, provođenje i kontrola mjera zaštite na radu, urednosti i čistoće gradilišta.
Nudimo Vam Mogućnost da postanete dio renomirane, rastuće kompanije
Poticajna i ugodna radna atmosfera
Mogućnost osobnog i profesionalnog rasta
Poticajna primanja sukladno radnom mjestu
Mogućnost stimulacije sukladno postignutim rezultatima
Godišnje prigodne nagrade
Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
Njegovanje zdravlja i dobrobiti zaposlenika kroz različite događaje i ponude

Uvjeti: Srednja škola građevinskog smjera - priznati majstorski status iz područja graditeljstva,
Iskustvo i tehnička znanja u izvedbi svih faza radova,
Samostalnost, pouzdanost i kolegijalnost,
Dobro poznavanje i provođenje mjera zaštite na radu,
Poznavanje engleskog jezika poželjno, ali nije uvjet prijave
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132701551
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje