Građevinski inženjer/inženjerka  HZZ OGLAS

ZAVRŠNI RADOVI KREŠO d.o.o. za graditeljstvo, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Krapinske Toplice
Rok prijave:
05.06.2023.

Mjesto rada:
KRAPINSKE TOPLICE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 098 804519
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: poslovi u struci, voditelj gradilišta - nadzor nad gradnjom, nadzor radnika i kvalitete te količine izvedenih radova,vođenje potrebne gradilišne dokumentacije. Uvjet: položen stručni ispit, obavezno radno iskustvo min. 2 godine.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130329219
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.