Građevinski električar (m/ž)

Mjesto rada:
Stuttgart, Njemačka
Rok prijave:
29.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- montaža novih instalacija u trgovinama u skladu s tehničkom dokumentacijom
- određivanje ruta instalacija
- montaža novih električnih instalacija
- rekonstrukcija postojećih instalacija
- rukovanje alatima
Posebne pogodnosti:
- zaposlenje na njemačkim uvjetima – njemački poslodavac (ne u delegaciji)
- atraktivna plaća 11,00 EUR bruto/sat + 2,00 EUR neto/sat
- smještaj BESPLATNO
- doprinose i poreze poslodavac plaća u Njemačkoj
- avansi plaćeni svaki tjedan u gotovini ili na hrvatski/ njemački račun
- mogućnost prekovremenog rada (ako ta opcija nije dostupna - obavjestićemo vas o tome)
- mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
- podršku naših konzultanata u koordinaciji zapošljavanja
- mogućnost redovitih putovanja u Hrvatsku
- pravo na odmor
- naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- komunikativno znanje njemačkog jezika
- iskustvo u gore navedenoj profesiji
- vozačka dozvola kategorija B i automobil
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B